Riješeno

vipnow

  • 23 February 2018
  • 10 odgovora
  • 569 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 8 odgovora
Koristim vipnow već dulje vrijeme i zadovoljan sam do nedavno.
Vijesti i filmovi sa rtv programa imaju zastoje stalno, zvuk je tada i nerazumljiv.
Filmovi i serije koji su ponuđeni pod tim izbornikom gledljivi su i takve probleme nemaju.
U sastav moga računala nema smisla ulaziti Programer sam Internet aplikacija; prema tome radi se o čemu ?
icon

Najbolji odgovor od A1_Silvio 5 March 2018, 13:10

Pogledaj original

Odgovora 10

Razina korisnika 4
Moji prijateliji,poznanici i ja,od Vipovih usluga korisitimo jedino VipNow,jer je ta u ponudi jedino povoljna.Sada više nećemo ni nju.Chromcast radi na bilo kojem Tv-u,a Google Home ga aktivira glasom,app na iosu ili androidu linka i mob se može ugasiti.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Vip tv za van je besplatan za postpaid korisnike na velikom broju tarifa (osnovni paket), ali i za korisnike novih fiksnih tv usluga (tu se dobiju i drugi paketi "besplatno", tj. oni koje imaš otvorene i na VIP TV-u). A i za poneke Smart TV uređaje imaju dostupan app tako da nedostatak chromcast-a ni ne primijetim. Iako po kvaliteti slike niti jedan nije za "big screen", na tabletu, mobu i eventualno kompu ako nije preko cijelog ekrana slika je odlična - na TV-u već treba ponuditi HD da bi to izgledalo pristojno.
Razina korisnika 4
Vip Now,je u prepaidu 10kn. mjesećno,a i za razliku od Tv za van ima inkorporiran Chromecast player.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Na Vip tv za van radi još uvijek svih 6 SportKlubova, iako što se mene tiče mogu ih slobodno i maknuti.

Inače sam Tv za van je uvijek bio bolji izbor za one koji žele gledati baš TV kanale, Vip Now je više bio za filmove, serije, VOD sadržaj.
Razina korisnika 4
Na današnji dan su izbacili programe SK 1,3.Usluga Vip Now,tim potezom,postaje beznačajna!
Pozdrav,
S obzirom da nemamo prijavljenih poteškoća u korištenju navedene usluge, molim te da se javiš u Službu za korisnke, kako bi individualbo mogli provjeriti kakva je poteškoća u pitanju.
Hvala
Ako hrvatski telekom nema takvih problema zašto Vip ima ?
.
U zadnje vrijeme se događa učestalo na većini kanala. Taj problem je vezan samo za VipNOW uslugu.
Sav ostali promet video sadržaja preko Interneta ide besprijekorno.
Bok,

ukoliko je internet veza lošija ili premala brzina internet prijenosa, postoji mogučnost da usluga VipNOW radi problematično.

Događa li se to stalno i na svim programima ili samo nekim i u određeno vrijeme?

Dali si probao na drugoj internet vezi?

Filmovi i serije koji su ponuđeni pod tim izbornikom gledljivi su i takve probleme nemaju.
Imaju takve probleme također ali u puno manjoj mjeri.

Odgovori