Riješeno

Vip Tv za van korisnicki podatci

  • 21 March 2018
  • 2 odgovora
  • 4307 pregleda

Pozdrav,
Dobio sam korisnicko ime i lozinku za Vip TV za van, ali mi uvijek javlja pogresku da korisnicko ime i lozinka nisu ispravni. Lozinku sam dobio u sms poruci, a korisnicko ime mi je rekao agent u korisnickoj sluzbi. Ne znam u cemu je problem. Korisnicko ime mora biti "ime.prezime"?

Hvala
icon

Najbolji odgovor od acer112 21 March 2018, 20:21

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 6
Bedž +6
Ako se ne varam korisničko ime za one koji imaju VIP TV za van na temelju mobilne usluge je njihov broj telefona (38591xxx), a za one koji imaju na temelju fiksne usluge korisnično ime počinje sa "vipXXXX" (XXX je neki broj). Za password moraš paziti da su velika i mala slova pravilno uneseni.

Jesi se ikad prije spajao na VIP TV za van? Pitam jer tu obavijest zna izbaciti i ako nema slobodnih uređaja za registraciju (potrošio si 2) pa onda korisničku treba zvati da ih izbrišu sve.

Sve u svemu jako zeznuta usluga za ulogiravanje, i meni je znalo biti tisuće problema.
Prvi puta se spajam, tako da nema spojenih korisnickih uredaja. Ako se ne varam agent je rekao da je korisnicko ime, ime.prezime. Lozinku sam paziona slova.

Odgovori