VIP popapao AMIS

  • 2 November 2017
  • 0 odgovora
  • 354 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš početnik
  • 12 odgovora
Hajd, kažu da se VIP napokon sjedinio s Amisom. Sad su kao jedno i time je završen proces migracije. Naravno, trebalo bi sve raditi kako treba...ali ne. Probleme sad imaju i VIP-ovci i bivši Amis-ovci. Nekome šteka internet, nekome TV...netko nema internet i po nekoliko dana. Nitko se nije udostojao reći...ljudi, imamo grdnih problema, radi se o tome i tome i mi bi to barem probali razumjeti. Na moj upit zašto mi šteka TV kod usluge ''pogledaj od početka'' i to samo ako surfam internetom, rečeno mi je da je to problem kod par korisnika i da će to biti riješeno ali ne znaju kad. U isto vrijeme na moju adresu dolazi tehničar VIP-a koji je ustanovio da je kod mene sve u redu s instalacijama i zove kolege da povećaju SN marginu, jer da ''u životu nije vidio takvu marginu'' kod korištenja TV usluge. I nazove tehničar glavne i odgovorne....Kažu, margina je u redu, tako to mora biti. Tehničar i dalje ostaje kod svog stajališta, ali ga nitko ne ferma ni 5%. Molim vas, objasnite, koji je problem, što se događa? U par navrata mi je internet pucao svakih 6 minuta, u sekundu točno. Sad mi se IP uopće ne mijenja, još uvijek je iz Amisovog ranga, a kad restartam router.....javlja mi grešku DNS isn't responding. Prije nisam imao niti jedan mali problemčić, a sad ih imam...I vjerojatno ćete sve to uredno naplatiti. Brzina isto više nije 25/5 nego 24/5...a kako je VDSL u pitanju, znam da može biti 25,25Mbps koliko je godinama bilo na Amisu.

0 odgovora

Budi prvi koji ostavlja odgovor!

Odgovori