Riješeno

VIP NOW

  • 18 January 2017
  • 11 odgovora
  • 3513 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 8 odgovora
Zdravo!

Imam poteškoće da se prijavim VIP NOW putem Moj vip na mobitelu Samsung S7 edge pise da se ucitava ali to traje dosta vremena,na kompjuteru mi se odmah prijavi, da li mi mozete pomoci?
icon

Najbolji odgovor od A1_Berislav 18 January 2017, 11:32

Pogledaj original

Odgovora 11

Ok, probat cu ih nazvati.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Eh ako sad ni preko računala ne radi onda ćeš ipak morat nazvat SZK da provjere jer očito nešto s podacima ne štima...
Pozdrav,

trenutno nema poteškoća sa Vip NOW uslugom.
Ako ti radi na računalu, znači da je tvoja registracija prošla i profil je aktivan.
Ovdje može biti problem do stare verzije aplikacije koja je predinstalirana na mobitelu. Probaj deinstalirati i ponovno skinuti sa Google Play.
Probaj prijavu sa direktnim unosom mail adrese i lozinke, a ne preko Moj vip-a.


Nece pise da je pogresno ime i lozinka a sada mi nece ni preko komojutera.
Mozda stvarno na adroidu ne stima aplikacija.
Pozdrav,

trenutno nema poteškoća sa Vip NOW uslugom.
Ako ti radi na računalu, znači da je tvoja registracija prošla i profil je aktivan.
Ovdje može biti problem do stare verzije aplikacije koja je predinstalirana na mobitelu. Probaj deinstalirati i ponovno skinuti sa Google Play.
Probaj prijavu sa direktnim unosom mail adrese i lozinke, a ne preko Moj vip-a.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako si probala brisanje podataka i reinstalaciju i rastart, a i dalje ne ide stvarno nemam ideje... Možda se javi netko tko koristi, a možda imaju i generalno privremeni problem.
Prvi put pokusavam aplikaciju aktivirati i nece mi se prijaviti putem moj vip, a na kompjuteru bez problema . pretisnem prijava putem moj vip i dodje do upisivanja korisničkih podataka kad to upisem pretisnem prijavite se i onda pise učitavanje i tako stoji
Razina korisnika 7
Bedž +3
Neće uopće da se aplikacija pokrene ili se ulogiraš, ali neće dalje da učita... Opiši malo bolje, što si sve pokušala, koliko se problem pojavljuje, jesi već prije koristila pa se pokvarilo ili prvi put pokušavaš aktivirati
Nece ni preko WiFi ni preko mobilnog interneta
Razina korisnika 7
Bedž +3
Neće se učitati ni preko WiFi ni preko mobilnog interneta?
Svejedno nece, sve to sam napravila
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pokušaj očistiti cache i data aplikacije i ponovno unijeti, reinstalirati je isl... Ako ne bude išlo javi se opet.

Odgovori