Trio paket - istek ugovora

  • 9 January 2020
  • 1 odgovor
  • 5533 pregleda

Naime ovako, za nekih 2 tjedna istječe mi ugovor za Trio paket i zove me agent i nudi mi produženje ugovora po cijeni čak i većoj nego što je bila dosad pa me zanima jel to uobičajen odnos prema starim korisnicima.

Iako sam dvojio hoću li produžit ili ne ovo je bila kap koja je prelila čašu pošto već i ovako plaćam previše u odnosu na ono što mogu dobiti kod konkurenata. Uz 20 kn kojih moram dodatno plaćat za infrastrukturu HT-a očito nije bilo dosta ni 20 kn povećanja za valjda unaprijeđenje usluge ili čega što su digli nedavno, a usluga ne da se unaprijedila nego je sve gora.

Malo sam se raspitivao i čuo da su ljudima tek kad su predali zahtjev za raskidom ugovora nudili povoljnije cijene pošto kao imaju neki odjel za zadržavanje korisnika koji tad nastupa na scenu pa mi nije jasno koja je poanta toga, pa zar ne mogu kao ljudi odmah ponuditi par kuna manju cijenu da se čovjeku lijepo vidi nego se potrebno natezat i podnosit neke zahtjeve za raskidom ili šta već. Također u priči s kolegom na poslu saznao sam da čovjek plaća isto ovo što i ja skoro duplo manje pa se pitam jesam li ja lud.

E pa ja ću i podnijet zahtjev, ali ga onda i sigurno neću povući jer onda to više nije stvar par kuna manje nego principa i odnosa prema starom korisniku.


Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3

Nažalost, uobičajen postupak kad agent ne uđe u profil korisnika pa ponudi nešto što ima svaki novi korisnik, sa boljim uvjetima. Ako to napraviš, sad je jedina razlika što je od zadnjih "mrežnih mešetarenja" nakon povećanja naknade za korištenje mreže od 20 kuna, Hakom zabranio da te operater više kontaktira boljom ponudom nakon što zatražiš raskid ugovora tako da te neće kontaktirati. Bilo je takvih akcija nakon povećanja naknade pa su ljudi podnijeli zahtjev za prekid pa ih je A1 zvao sa neodoljivom ponudom natrag. Nikakvu pouku nisu izvukli, uvijek pitam agenta jel ušao u moj profil prije nego bubne cijenu.

Odgovori