Riješeno

Snimanje na hdd

  • 6 October 2018
  • 6 odgovora
  • 2414 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora
Razmisljam uzeti Vas trio paket, optički.
Zanima me postoji li mogućnost snimanja programa na hdd (eksterni hard disc)?
icon

Najbolji odgovor od A1_Darko 6 October 2018, 17:23

Pogledaj original

Odgovora 6

Pozdrav,

postoji usluga snimanja na HDD, prilikom potpisivanja ugovora zatražiš HDD Snimalicu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
I naravno, ovisi koje kanale želiš snimati na hd. Mislim da nije baš sad da možeš blockbustere sa HBO-a snimiti na hd niti je snimanje omogućeno na svim programima zbog autorskih prava.
Pozdrav,

postoji usluga snimanja na HDD, prilikom potpisivanja ugovora zatražiš HDD Snimalicu.

Hvala, Darko.
Imam potpitanje.
Znači li to da oni meni daju nekakav hdd na koji snimati mogu ili to znači da mi otvaraju mogućnost snimanja programa, ali na moj hdd?
I naravno, ovisi koje kanale želiš snimati na hd. Mislim da nije baš sad da možeš blockbustere sa HBO-a snimiti na hd niti je snimanje omogućeno na svim programima zbog autorskih prava.
Trenutno sam na Total tv-u, preko satelita. Imam spojen hdd na njihov satelitski receiver. Snima mi sve, ukjlucujuci i blockbustere na HBO. Samo ponekad neće, ali to je zato jer se zblesira. Resetiram, pa sve ponovno normalno funkcionira. Ili oni imaju drugačije postavljenu zaštitu ili još nisam uspio naletjeti na nešto što blokiraju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vip, bnet, ht ti imaju malo drugačija pravila... Ne mogu trenutno nać link na ispravne uvjete korištenja, nisam sigurna da imaju detalji u cjeniku. Pričekaj par dana da dovedu web do kraja u red.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Pozdrav,

postoji usluga snimanja na HDD, prilikom potpisivanja ugovora zatražiš HDD Snimalicu.


Kakva je to HDD snimalica? Ima li gdje na webu više o tome?

Odgovori