Riješeno

SAMSUNG TELEVIZOR

  • 17 January 2021
  • 7 odgovora
  • 882 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 40 odgovora

Pozdrav

Neznam koga zezati A1 ili SAMSUNG

Naime kad želim daljinski od Samsung TV-a spjit sa A1 prijemnikom za TV ima u ponudi sve operatere i kombinacije osim A1 tako da moram koristit i daljinski od prijemnika od A1 jer ga ne mogu uparit sa Samsungom

Ali zanimljivo je da ima za ponudit sve druge operatere da se odma mogu upariti , A1 nema.

Baš zanimljivo

Ajde da je naki bezvezni TV ali nije

Q95 

Ko je kriv Samsung ili A1

Molim za pomoč

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 17 January 2021, 21:08

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3

Meni upareno, daljinski od Samsunga preuzeo sve funkcije A1 prijemnika (automatski prepoznao kao A1). Moj nije qled ali je 4k Serija 8 kupljena krajem prošle godine. I naravno, Kaon WM1200 kabelski. Isto tako rade i funkcije sa A1 daljinskog prijemnika za utišat, upalit, ugasit Samsung TV. Za Sony se može programirat, Samsung je po defaultu.

 

A ovako izgleda izbornik kad se pritisne na Samsung daljinski, može snimanje, epg, sve…

 

Probaj ubost prijemnik u drugi HDMI pa možda ga tv prepozna.

Hvala

Budem probao

Meni ga jednostavno nema u meniu , ali kad sam ručno napisao A1 isto mi izgleda kao na doljnjoj slici ali nemrem uparit daljinski.

Ali ja imam KAON KSTB 4020 možda zato idem isprobavat pa javim

HURAAAAA

Uspi sam 

gogsy1975 HVALA

Samo sam u drugi USB i prepoznao ga kao B-net ali ok nema veze bitno da radi ovo B-net ču preimenovati u A1 i onda izbaci svoju ikonicu i super

 

 

Aaajjooojjj

Nemrem vjerovati , sve radi osim kad ugasim TV ugasi se i Kaon i onda ga nemrem upaliti osim sa njegovim daljinskim.

Šteta

 

Razina korisnika 7
Bedž +3

Meni ne gasi Kaona kad gasim TV. Kaona ugasim i palim posebno sa daljinskim od Kaona ili možeš kad odeš u Menu od TV-a pa pod A1 (ili Bnet) imaš opciju CableBoxPower.

Ako ti se da igrati, probaj ubosti u drugi HDMi port, vjerojatno si ubo u HDMI gdje piše arc pa ti gasi zajedno s tv-om.

Konačno sve radi

Kupio sam kabel HDMI AUDIOQUEST Pearl 48 1,5m piknuo u USB gdi je arc

 pokrenuo i na moje oduševljenje sve je sam našao i sve radi

Sve funkcije - pali , gasi

Konačno 

Malo više truda i zezanja ali na kraju se isplatilo

Sad sve radi super

Brzina 950/500

Daljinski naštelan

Sad uživati:blush:

Odgovori