programi

  • 6 January 2019
  • 5 odgovora
  • 347 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Zanima me zašto je u Osijeku prije godinu-dvije uveden ovaj nepregledni popis programa? Prije je npr comedy central bio na nekom 20.-30. mjestu, a sada je na sto i nekom... Čemu ta promjena i zašto samo u Osijeku jer kad sam bio u Zadru na ljetovanju lijepo je bilo kao i prije.

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nema problema "lega", tu smo da pomognemo. 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Hvala ti puno na pomoci. Stvarno da nema tebe, profe, relativity i jos kojeg i forumasa ovaj forum bi zamro otkad je sunasce neaktivna...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ovisi koji receiver imaš. One zasivljene na koje nisam pretplaćen mi preskače kad vrtim sa P+ ili P- gore odnosno dolje. A na sve ostalo se lako navikne. Max ima odavno taj princip.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Meni je popis kakav je bio prije puno bolji. Ovo sad je po meni užas jer pola tih programa mi je zasivljeno. Nat geo mi je prije bio bliži, a od prije godinu moram listat 100 godina da dođem do njega.. mislim stvarno
Razina korisnika 7
Bedž +3
Kanali su tematski posloženi, svima. Znači od 100 do xxx filmovi,foxovi, serije... od 200 do xxx sportovi... 300 do xxx dokumentarci 400 do za klince... 500 do xxx glazbeni... 600 do xxx informativni... 700 do xxx lokalni... 800 do xxx za one iznad 18...

Odgovori