Riješeno

Problem s digitalnim prijemnikom

  • 9 Veljača 2021
  • 1 odgovor
  • 110 pregleda

  • Novi forumaš
  • 0 odgovora

Poštovani,

Već duži vremenski period imam problema sa gotovo svakodnevnom pojavom “zaleđivanja” digitalnog prijemnika Kaon VM1200, ponekad i više puta dnevno što me redovito dovodi do “ruba živaca”. Navedenu neispravnost prijavljivao sam više puta na broj 0800 091091 ali se nažalost nije dogodilo ništa. Molim da mi pomognete da se izvrši zamjena digitalnog prijemnika kojega imam od početka korištenja usluge prije mnogo godina. Također, osim navedenog, čini mi se da je i ulazni konektor (ili neki drugi) oslabio pa mi je TV signal degradiran, tako da neke programe ponekad gotovo da uopće ne mogu gledati a neki programi mi se kockaju te ne pomaže ni pomicanje kablova. 
Molom Vas za pomoć u rješavanju navedenog problema. Unaprijed hvala.

icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 9 Veljača 2021, 21:35

Zovi SZK i prati putanju do tehničke službe. Objasniš tehničaru što ti se svakodnevno dešava i da si u nemogućnosti pratiti uslugu koju platiš i zamijenit će ti.

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3

Zovi SZK i prati putanju do tehničke službe. Objasniš tehničaru što ti se svakodnevno dešava i da si u nemogućnosti pratiti uslugu koju platiš i zamijenit će ti.

Odgovori