PITANJE

problem a1 tv

• 14 Studeni 2019
  • 4 odgovora
  • 267 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 19 odgovora

Katastrofa su. Ukinuo sam max tv,kako bi presao kod njih. 22.10. prihvatim ponudu,posaljem nazad ugovor i cekam...i tako 4.11. konacno nazovem da pitam hoce tko spojiti tv?kad stvarno-dodje tehnicar i pospoji sve i upali.par sati nakon toga,nema tv-a na oba prijamnika koja sam uzeo. I tako ja zovem,svaki dan,oni "salju pozurnice" jedno 10 puta i svaki put je"u obradi". Da skratim,danas je 14.11.,a ja sam bez televizije.bravo ja sto sam presao kod njih koji nisu sposobni gotovo mjesec dana staviti 2 prijamnika u funkciju i govore da se strpim. Volio bih njih vidjeti da dodju svaki dan s posla i gledaju u zid vec gotovo mjesec dana.

•  
  •  
  •  

Odgovora 4

Danas-20.11. usluge i dalje nema. Ht koliko god da je skup,bar rjesavaju probleme u jedan dan.vratit cu se na njih.

Tek nakon 15 dana se pali lampica, pa još 15 dana treba se malo kiselit. Uglavnom zimnica….laganini...čemu žurba?

Pa da...kad odstoji,slika bude bolja

Evo ga-ravno mjesec dana da nemam tv od ugovaranja i spajanja. "Netko ce vas nazvati do 4 popodne sigurno s rjesenjem!" I to 2 dana zaredom. Strahota jedna. Tehnicari navodno rjesavaju problem.mjesec dana...

Odgovori