Riješeno

Povezanost VIP TV-a i TV Za Van kod snimalice?

  • 17 July 2018
  • 6 odgovora
  • 1116 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Pozdrav,

ovako, imam VIP TV Za Van povezan sa VIP TV-om (dakle besplatno dobio TV Za Van na temelju VIP TV-a), kad uključim snimanje na VIP TV-u - sadržaj vidim na VIP TV-u no ne vidim na TV Za Van. Da li to tako mora biti ili bi se ipak trebao vidjeti snimljeni sadržaj na svim uređajima?
icon

Najbolji odgovor od acer112 19 July 2018, 09:38

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ista usluga preko kabla. Stavio snimati na vip tv za van, kroz minutu se pojavilo u snimkama na vip tv-u. Stavio snimati emisiju na vip tv-u, kroz minutu se pojavila na vip tv za van.

Obostrano radi ok kod mene.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Kod mene iz nekog razloga neće.

Ajde probaj snimiti nešto što nije dostupno za snimanje preko Tv za van dok preko Vip Tv-a jest.

Konkretno - jučer sam stavio na snimanje preko Vip Tv-a doček nogometaša u Splitu sa Tv Jadran. Taj kanal postoji i na Vip Tv i na Tv za van no može se snimati i vraćati u natrag samo na Vip Tv-u, preko Tv za van ne, tamo ga samo LIVE možeš gledat. Na Vip Tv-u snimka je uredno dostupna pod "snimalica", na Tv za van je nema. 2x pokušao i opet isto.

Računi su 100% uredno povezani jer pod postavkama i na jednom i na drugom vidim da se broj sati dostupne snimalice uredno smanjuje i tamo i vamo, tj. identičan je.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Meni na viptv-u na TV jadran ne nudi uopće snimalicu niti pogledaj od početka. A isto tako na viptv za van ne piše da tv jadran ima mrežnu snimalicu pa možda zato mora biti UNI kanal na kojem su na obje platforme dostupne snimalice.

Link

Vidi na linku na kojim kanalima je dostupne mrežna snimalica.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Što na Vip TV (kabl) na TV Jadran ne nudi se ni snimalica ni vrati program u natrag? Zanimljivo. Na Vip TV (iptv) ima i jedno i drugo.

Vjerojatno mora biti podržana snimalica i na TV za van i na Vip TV da bi sadržaj bio dostupan i vamo i tamo. Bezveze.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Što na Vip TV (kabl) na TV Jadran ne nudi se ni snimalica ni vrati program u natrag? Zanimljivo. Na Vip TV (iptv) ima i jedno i drugo.

Vjerojatno mora biti podržana snimalica i na TV za van i na Vip TV da bi sadržaj bio dostupan i vamo i tamo. Bezveze.


Vjerojatno je lokalizirano, trenutno nudi "pogledaj" i "snimi". Čak nema niti "snimi na mreži". Imaš li ti recimo "snimi na mreži" na Osječkoj televiziji? :)

Bit će da je to.
Razina korisnika 6
Bedž +6
Ja sam iz Zagreba i nemam veze sa Tv Jadran. Sa druge strane zagrebačka Z1 nema ni snimalice ni vrati u nazad. Tako da ne vjerujem da je do lokacije.

Za Osječku televiziju ne znam, nisam trenutno kod receivera da provjerim.

Odgovori