Riješeno

Popis programa

  • 17 December 2018
  • 4 odgovora
  • 636 pregleda

Dobar dan,

kad upalim popis programa prikaže mi sve programe, uključujući one koje nemam i mogu aktivirati, ima li načina da mi prikaže samo one koje imam u svom paketu,da mogu kroz njih listati bez da moram sve.
Unaprijed hvala
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 6 January 2019, 10:40

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +3
Koji prijemnik, pratiš tv preko kabla ili parice? Ako ti izlista sve kanale, eventualno napraviti "favourite listu". Ja imam preko kabla, prošireni paket i programe koje nemam u paketu su mi zacrnjeni, kad listam sa + ili - mi preskače te kanale.
Ne, menu nije korisnik frendly.
Pratim preko kabla i imam novi stb, glupo mi je da mi prikazuje sve a dolje lijevo u kutu mi piše svi programi i zvjezdica samo ne da mi da promijenim na programi u mom paketu kao recimo maxtv, a očito postoji mogućnost prebacivanja listi.
Razina korisnika 3
Pratim preko kabla i imam novi stb, glupo mi je da mi prikazuje sve a dolje lijevo u kutu mi piše svi programi i zvjezdica samo ne da mi da promijenim na programi u mom paketu kao recimo maxtv, a očito postoji mogućnost prebacivanja listi.

Za sad će ti pri tome pomoći samo FAVOURITE lista programa, no, radi se na poboljšanjima tako da hvala ujedno i na sugestiji 🙂

Odgovori