Nedostaci i prednosti A1 TVa

• 24 Veljača 2018
  • 84 odgovora
  • 20478 pregleda

Prikaži prvu objavu

Odgovora 84

Razina korisnika 1
To krivo piše tada se pojavio taj Poveži sve paket to je od 18.09.2017.
Baš će sada oni ići otkrivati koje će programe imati od tog datuma.
Koliko ja znam bit će novih 5 sportskih i još neki.
Razina korisnika 1
A Vip isto tako ima neke programe koje HT nema kao axn spin, kino tv, amc, filmbox, filmbox plus, dokubox, eurochanel,doku tv, i dr. Svatko bira ono što mu se više sviđa. Meni su isto super programi koje ht ima, a ne isključuje se mogučnost da će ih Vip imati uskoro imsti u ponudi.
Razina korisnika 2
Bas sam nasao temu ovdje na forumu, vip tv zamrzavanje slike. Vidim da ljudi pisu da je tu kriva parica hta,propusnost itd a ne vip pa me zanima sta je sa onima koji imaju vip optiku a takoder im se slika zamrzava i steka.Ko je tu onda kriv i zasto se to desava?

Ja baš ovih dana napravio raskid svih fiksnih usluga sa VIp-om znači 2D paket net+tv preko coax-a i prešao na MAX3 za 209kn+15kn Sport plusHD+5kn prošireni ali doduše preko T-com parice.Nadam se da će bit bezbolan prelaz i da će usluga stabilno funkcionirat.Razlog za takav optimizam imam u tome da imam nove složene instalacije u stanu + novu telefonsku utičnicu i telefon već dugo fino šljaka bez ikakvih šumova i problema al najbitnije je u toj odluci bilo da imam novoizgrađeni FTTC ormar odmah uz zgradu kako se ono kaže na dohvat ruke.Ht tehničar je provjerio moju liniju i tvrdi da do tog fttc ormara imam samo oko 60m parice.Al bumo vidili kad se sve u stanu pospaja kako to šljaka.
Razina korisnika 2
JJ SESVETE@ Uzeo sam najveću trenutnu a to ja zasad 50/10Mbps al me najviše zanima kad mi dođe tehničar i prikopča adsl modem i kad uđemo u njegove postavke kakva će bit maximalna propusnost preko moje parice.To me najviše zanima jer će me vrlo vjerovatno stavit preko 17a profila na centrali a preko tog profila planiraju puštat i vectoring tehnologiju. A tu su tko je najbliže centrali kao ja moguće brzine npr. preko 100Mbps a upload bi tad mogao ić i do 40Mbps na tom profilu tako je bar u Njemačkoj.Oni na tom profilu daju brzine 100/40Mbps već odavno.Dok vidiš npr. u Italiji puštaju preko parice na profilu 30a ili 30b i do 200/100Mbps preko bakra e to je zakon.Naravno to već znaš da najviše profitiraju oni koji su što bliže FTTC-u do oko 300m a sve dalje te brzine pomalo opadaju.
Razina korisnika 2
Bit će vdsl2 a nisu još temeljito ispitali propusnost to budu valjda ovaj tjedan ili sljedeći nisam išao za tim da mi prije to dobro provjere jer nisam ni ja baš dobro u sve upućen. Rukovodio sam se njihovom provjerom preko mog tel.broja kojeg imam kod njih i tehnička mi je služba potvrdila da može na moju liniju bez problema ta najveća od 50/10Mbps a plus kako sam ti i rekao taj novosagrađeni FTTC ormar mi je kako se ono kaže skoro na dohvat ruke i na njeg će me spajat.E sad mnogo toga može poć po zlu da negdje van stana u stubištu ili van zgrade nešta neštima a to su valjda dužni onda popravit al opet kako su mi onda rekli samo provjerom mog tel.broja da mogu imat 50mbps ? Valjda bude sve ok javim ti. Za ove brzine ti mogu pouzdano reć da ih u njemačkoj imaju preko parice 100/40Mbps to ti je taj vectoring a u italiji preko bakra već puštaju 200/100Mbps preko telefonske parice. A di su još G.Fast i XG-fast tehnologije gdje tvrde da mogu preko bakra puštat i preko 1Gbps brzine naravno kad dovedu optiku dalje od tog FTTC ormara sve do ulaza u zgradu a onad unutar zgrade puste te brzine preko bakra.
Razina korisnika 2
Da preko prodajnog i jer sam prelazio sa VIP-a i raskinuo sve. A kao starom korisniku mi nisu ništa pametno i povoljno punudili za produljenje a ovdje mi je sad ušteda oko 150kn mjesečno na režijama kad sam spojio i u max3 sve i telefon a prije sam samo imao kod VIP-a 2D paket (net+tv) a telefonska linija je bila na HT-eu i sve sam ukupno tad plaćao oko 370kn a sad ću to sve isto plačat oko 240kn. Nakon dvije godine raskidat ću i ovo jer neću dozvolit da mi računi skoče preko 350kn što će se sigurno dogodit nakon isteka ugovora kod t-coma.Sad imam i još više lufta kad dođe UEFA liga prvaka na VIP da uzmem kod nekog ilegal iptv listu samo sa sportskim kanalima to košta otprilike oko 40kn tako da ču imat pokriven i taj segment ponude.Svakako sam prilično zadovoljan neg prije samo daj Bože da ovo bude funkcioniralo i da me fino uspiju spojit na tu centralu ispred zgrade.
Razina korisnika 2
Sve znam o MAG-ovima nebrigaj dugo ja to koristim i taj moj 254 ima wi-fi i ja sam ga na sniženju u toj trgovini u ZG platio na sniženju oko 450kn a bio je taj sa ugrađenim wi-fi oko 750kn tad ja sam i sad zadovoljan sa njim i nijedna mi lista nešteka na njemu previše a posebno sam kod red devilsa bio zadovoljan sa stabilnošću sportskih FHD kanala. Tako da sam sve sad liste obustavio dok neuključim maxtv a onda ču eventualno tražit samo one koji nude sportske liste sa tim novim vip kanalima koji če prenosti uefa ligu prvaka pa da ipak mogu pratit utakmice utorkom.A ovo sve drugo imam sad šta me zanima od sporta u ovom sport plus paketu. Nemogu ti otvorit ovaj link nešta me blokira i upozorava na prevarantsku stranicu pa je nemrem otprt.
Razina korisnika 2
Ne znam zasto je uopce vip kupovao prava za nogometnu ligu prvaka, hrt2 je prenosi jedan dan, federalna drugi, hrt 2 prenosi Europa ligu.
Bolje da su ubacili arena sport i na satelit stavili one programe koje svi drugi imaju na satelitu - history2, viasat nature, fox movies itd.
Razina korisnika 2
Pa ili ce se sabrati i ubaciti kanale koje sva konkurencija ima ili vip sat vode totalne budale i amateri - trece opcije nema!
Razina korisnika 3
Hmmm,vidim po društvenim mrežama da ima jako puno nezadovoljnih ljudi kod njih,večinom se svi žale na službu za korisnike koja je jako spora,navodno trebaš zvati konstantno 5 dana da bi se javili i da bi prijavio kvar i kada ga prijaviš treba im mjesec dana da ga riješe i da izađu na teren.Kod HT stvarno moram pohvaliti službu za korisnike,kada prijavljujem kvar ili poteškoće,zovem službu za korisnike i čekam par min da se jave dok dođem na red,kvar prijavljujem i oni odmah drugi dan izađu na teren i rješavaju problem nbajkasnije kroz 2,3 dana,tu su stvarno šta se toga tiće vrlo ozbiljni i profesionalni barem u mojim slučajevima,i uvjek nazovu i kažu kvar je otklonjen bilo je to i to stvarno nema šta.Služba za korisnike ima radi od 0 do 24,možeš ih zvati u 1 ujutro i odmah će ti se javiti.Da nisu izgubili ligu prvaka nebi nikad prešo iz HTa u VIP,i uz to jedino im je banana što živim u Sesvetama i imam brzinu interneta od 4mbs dok kod vipa već ima dostupna optika na mojoj adresi.Tu je HT slab,jer ulažu u izgradnju infrastrukture većinom po centru grada,a druge lokacije su po tom pitanju zapostavljene.Smatram da su Sesvete jako razvijen kvart i imaju puno stanovnika i brzina interneta od 4mbs nije prihvatljiva,tu ih je vip prešišao.E sad neki pričaju da tu gdje je vip napravio mrežu da HT više neide da imaju takav dogovor,to jel istina ne znam,ali ak je tako onda ako ostanem kod HTa ču vječno imati brzinu 4 dok će neki već imati brzinu 500 😞
Razina korisnika 3
Da istina,nemaju forum, a šta se komentara tiće baš vip mi je na fb sakrivao komentare,kada sam im napisao zašto nemaju cinestar fantasy,fox movies itd a ht ima,i gledam sa drugog profila komentari se ne vide a gledam sa tog profila sa kojeg sam komentirao komentari se vide.Znači vip sakriva komentare od drugih i te komentare samo ti vidiš,ostavljaju komentare samo one koji njima odgovaraju.napišem ja vipu zašto ste sakrili moje komentare a pritom nisam koristio uvredljiv,neprimjeran sadržaj ili bilo šta slićno kad vidiš za 10 min se sakriveni komentar ponovno pojavljuje,stisnuli su ono poništi sakrivanje komentara.znaći vrlo neozbiljno i neprofesionalno od njih.Šta se tiće kvarova kod HTa ako si njihov korisnik mogu reći da ako ti danas prijaviš kvar oni odmah počnu raditi na tome,isti dan zovu i rješavaju problem u večini slučajeva,znaći tu nema niko bolji od njih u tome.A s ovim komentarom da sve štima na vip infrastrukturi se ne slažem jer kad čitam po društvenim mrežama,puno više je nezadovoljnih ljudi nego kod HTa i puno više ljudi ima probleme sa kvarovima,neznam koliko pratiš društvene mreže ali pogledaj malo.Također puno njih govori kod vipa više nikad,čim izađe ugovor odlazim,zašto?A šta se tiće VIP TVa stvarno im je bezveze da imaju sve cinestar programe a onda im jedan fali,imaju sve fox programe onda im jedan fali,imaju history 1 a nemaju history 2. Recimo HT ima sve cinestar programe,imaju sve fox programe itd.Ne kužim tu politiku,ako dogovaraš paket programa onda uzmeš cijeli paket a ne 4 od 5 programa. Zamisli da imaš sportklub 1,2,4,5 i 6 a 3 nemaš,to mi je baš bezveze.Također što se njihovog tva tiće imaju brdo programa koji su slobodni i koje možeš gledadi besplatno putem satelita i slićno.Ponuda programa im je fakat u banani,odi na stranicu od Hta pa usporedi.Mislim da bi se trebali poboljšati po tom pitanju...
Razina korisnika 3
Ako prićamo o satelitu evo ima i max tv navedeno: Više od 60 programa u Osnovnom Ekstra paketu 224 domaćih i stranih FTA programa...
Popis izdvojenih FTA kanala prema satelitu
HotBird: Canale Italia, Roma Uno, Arte Oggi TV, Rai 1, Rai 2, Rai 3, Canale 5, Rai News, BVN TV Europa, Rai Sport 1, Rai Sport 2, Italia 1, Canale Italia 83, Canale Italia 84, Jasmine TV HD, Alice, Leonardo, Marcopolo, Nuvulari, 90 Numeri Sat, QVC Italia, HSE 24 Italia, DMAX Italia, Canale Aste, EasyBaby, Italia Channel, Camera dei Deputati, Rai Storia, Rai Nettuno Sat Uno, TV Moda...

Astra 1: ProSieben, Sat 1, ZDF, VOX, Anixe TV, Anixe HD, Arte HD, Nickelodeon Germany/Comedy Central Germany, KIKA - Der KinderKanal, Eurosport Germany, Sport 1 Germany, Viva, Beauty TV, BBC World News, Bloomberg Europe, CNBC Europe, EuroNews, Sky News International, CNN, Al Jazeera English, TV5 Monde Europe, Tirol TV, TV Polonia, GOD Europe...

Eutelsat 16A: Z1, Carli TV, Slo 1, 2 i 3, Grand TV, Atlas, Posavina TV, DM Sat, Hayat Music, TV Valentino, MKTV Sat, Sutel TV, TV Golica, Boka TV, BN Music, Favorit TV, TVR 3, A1HD TV, TVR News, Duga TV, Duna Europe, Duna World, Super TV, Eurochannel, Spinx TV, Fashion TV HD The Voice, Magic TV, My Music, RTS Sat, BCTV Europe...

Ako ćemo o televiziji putem satelita onda je Total tv najači. Oni imaju i dalje discovery,animal,tlc,sve cinestare,sve foxove,imaju stvarno sve živo i to sve u osnovnom paketu,a kad pogledaš još prošireni paket programa i filmski itd total tv ubija jedina mana im je što imaju samo 3 sportkluba i nema se gdje gledati liga prvaka, a šta se tiće programa filmskih,glazbenih,dokumentarnih,dječijih stvaro imaju ponudu najbolju i najeftiniju,također imaju brdo fta programa. Provjerite njihovu ponudu.Stvarno ni vip ni ht se ne može mjeriti sa njima u programima jer sve što su ht i vip izgubili tamo još uvjek ima,discovery kanali,eurosport kanali itd Također svi novi programi koje su uveli vip i ht uveo je i total tv. Jedina mana je kažem samo 3 sportkluba,kada bi uveli još 6 arena sport a one su dostupne i putem satelita onda bi to bilo bomba.Samo pitanje je dali svi žele tanjur na kuči jer total tv radi samo preko satelita. Provjerite ponudu ako smijem staviti taj link http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 3
Da,vjerovatno ne ažuriraju,ali kada bi uzimao preko satelita onda bi zasigurno uzeo total tv jer kad pogledaš imaju programe koje nema niti jedan drugi operater. Tu su discovery,animal planet,tlc,eurosport 1 i 2,filmbox extra,filmbox plus,fimmbox arthouse,fight box,fast & fun box,tune box,docu box,rt doc,svi cinestari,svi viasat,svi foxovi,crime & investigation,amc itd i to skoro svi u hd rezoluciji. Otkako je total tv kupio neki nizozemac prije par mjeseci,nabubali su sve moguće programe.Recimo za 130 kn dobiš na 2 tva,osnovni paket,hbo,cinestar paker itd fakat su ok samo day ubace još koji sportski za nogomet. Vip bi isto mogao imati sve to da hoće,bitno je da korisnici budu zadovoljni i tad će posao procvijetati.Ono ukidanje discovery kanala im nije trebalo,to bi im bio veliki plus da su ostali svi discover kanali i da su uzeli i ligu prvaka + da uvedu i ostale nogometne lige.bili bi glavne face na tržištu,ovako je toi sad nepotpuna ponuda...
Razina korisnika 3
Čuo jesam za problem kod vračanja opreme,to je bilo prije,sada je tu novi vlasnik i toga više nema,niti ikakvih drugih problema ni troškova kod uzimanja njihove opreme kao ni postavku. Kada gledamo fb stranicu total tv hrvatska,oni stvarno nemaju loših komentara,ljudi su im zadovoljni i hvale ih,to mi je baš ok za vidjeti.Čak sam se dopisivao sa par njihovih korisnika,kažu da su zadovoljni i da nemaju namjeru raskidati ugovor,neznam šta bi rekao,nebi mi ljudi lagali...Imaju ok cijenu za tv i extra programe, internet i telefon nebi uzimao od njih,tj te njihove trio pakete,kada bi uzimao uzeo bi samo tv.A to ču još odlučiti jer želim vidjeti šta će biti sa vipom,tj šta će biti na tim novim programima na kojima će se emitirati liga prvaka,dali će uvesti ostale nogometne lige i dali će uvesti kompletne pakete programa tu mislim na one koji im fale a to je cinestar fantasy,fox movies,crime& investigation,history 2,itd. To su vrlo važni i gledani programi koje večina operatera ima a jedino vip nema.Volio bi kada bi ovo pročitali pa možda isprave svoje propuste,a ja ču biti tu čekati i pratiti šta će od toga biti.Spreman sam platiti koliko treba,nije mi do novaca ali hoću kompletnu ponudu.Do sada je to imao HT ali otkako je izgubio ligu prvaka više nema,ako ju opet uvede ponovnoi će imati kompletnu ponudu.Vip bi trebao pametnije kupovati i dogovarati te prigrame,još jednom kažem da je bezveze uzeti paket programa njih 4 od 5,dok svi drugi operateri imaju cijeli paket
Razina korisnika 3
Dona,imaš super opremu,vidiš da se može za besplatno imate sve i svašta samo treba kupiti opremu i onda mi je glupo da neko naplačuje besplatne fta kanale i ubraja ih u svoje programske pakete. A za to umetanje kartica pitao sam čovjeka iz tcoma dali je moguće rekao je da je ali da treba kupiti nekakav umetak u koji ide kartica i kupiti reciver koji podržava vip i max tv,reko mi je točno ime recivera li sam zaboravio kak se zove
Razina korisnika 3
Kako god bilo,max tv i vip tv ne zelim preko satelita,ako ce nesto biti preko satelita onda ce to biti total tv zbog najboljih programa.A sad vrijeme ce pokazati dali ce vip uvoditi kanale koje svi drugi operateri imaju,vec sam ih naveo ranije.A sta se sportskog dijela tice osim lige prvaka su u banani jer im fale francuska,talijanska i hrvatska nogometna liga a i bundesliga otkako su ukinuli eurosport kanale. Nadam se da ce se poboljsati po tom pitanju...
Razina korisnika 3
Zaboravih napomenuti da vip osim te 4 nogometne lige takoder nema i euroligu i kupove,kosarku,europa ligu itd a to sve ima arenasport osim bundeslige. Recimo na vipu ako finale spanjolskog kupa bude barca real to nemozes gledat jer ne prenose kupove.dok arena to sve ima.talijanski kupovi,francuski,spanjolski itd
Razina korisnika 3
Evo jedan primjer vipove slabosti u programima,jučer je bila utakmica između Man Citya i Arsenala-Engleski kup i prijenos nije bio na sportklubu jer sportklub ne prenosi kupove nego je bio prijenos na arenasport programu.To su ti nedostaci kod vipa jer osim tih liga što nedostaju,nedostaju i kupovi i Uefa europa liga.Sad vi hoćete pogledat neku važnu utakmicu npr finale Engleskog kupa,a nemate program koji to prenosi,a plaćate sportski paket programa + sve ostale pakete,pa ćemu plačati onda sve to ako nemožete gledati navedeno,zato je tu HT najači,arena sport programi prenose sve živo.Ne vrijedi vipu što je kupio ligu prvaka kad nema pun kufer toga ostalog i zbog toga sam donio odluku,zasad ostajem u HT jer prelaskom u vip ne želim izgubiti Francusku,Talijansku,Hrvatsku nogometnu ligu kao ni UEFA Europsku ligu,kao ni sve nogometne kupove iz lige petice.Kratko i jasno Arena sport je zakon,samo da nije izgubila ligu prvaka niko nebi ni pomislio prijeći u vip i da su duplo jeftiniji.Također ne želim izgubiti programe kao što su cinestar fantasy,fox movies,history 2,crime& investigation itd.To vip također nema.Čak sam čuo i neke priče da HT pregovara sa nekim Njemačkim programima za prijenos Bundeslige na kojima bi ujedno bio i prijenos lige prvaka.Bili živi pa vidjeli...pozdrav svima 🙂
Razina korisnika 3
Znači ti ne moraš ništa ažurirati i prčkati po tom.To sve radi taj kojem plaćaš? Jel ti se desilo kad da neki program ne radi? Kako da dođem do te liste,kome to plaćam i dali reciver moram ja kupiti ili ti on da?
Razina korisnika 3
Ja ću si to definitivno uzeti na probu na mjesec dana.Pliz gdje se može vidjeti lista kanala sa te red devils liste? I dali postoji još neka bolja lista,koja je najbolja?
Razina korisnika 3
Ništa od ovog VIPA upravo sam gledao popis programa za sve korisnike VIP tva od 18.09.2018
I dalje nema programa HISTORY 2 , FOX MOVIES , CINESTAR FANTASY , CRIME & INVESTIGATION itd.
Izgleda da ih ni nemaju namjeru uvesti ako su objavili novu listu programa od tog datuma.
Jako sam razočaran i ljuti me to što svi drugi operateri imaju te programe jedino VIP nešto glumi.Baš su škrtice i zbog toga nemam namjeru prijeći kod njih.
Evo linka kog zanima nova lista programa,scrolajte skroz dolje i kliknite dole lijevo na popis programa za sve korisnike od 18.09.2018
http://www.vipnet.hr/televizija
Razina korisnika 3
Ne slazem se sa tobom da si na cinestar fantasy samo reprize sa preostalih cinestar kanala.Puno sam filnova gledao na njemu koji nisu bili na cinestarima drugim za premijere ne znam ali i nisu mi bitne kad pustaju odlicne filmove.Takoder ista stvar je i za fox movies,ponekad se desi da isti film bude i na tv 1000 nakon par dana ali to samo jedan od njih 50. Sta se tice hisrory 2,pa to je najbilji dokumentarni program,kakav dokubox plalet earth ili doku tv.Nakon ato su ukinuli discover kanale mogli su bar njega uvesti.Na moj tv mozes pogledati filmove i usporediti cinestar fantasy sa ostalima kao i fox movies pa ces vidjeti da nisi u pravu.Takoder uspiredi emisije sa history 2 na ova 3 kanala koja si naveo pa mi reci onda kohi je bolji.Max tv ima sve te programe vio ima samo taj dokubox i doxu tv kao i filmbox paket koji ne vslja nicem.Pogledaj sta je ponuda filmskih i dokumentarnih programa na total tv.Pricao sam jucer sa njima mozda uvedu i arene i history 2.kakav vip,nisu u stanju otkupiti cijeli paket programa kao i svi drugi nego uzmu djelomicno da ustede.Crime &investigation pa to svi imaju.samo sparaju,za par mj kad budu uvodili nove sportske za ligu pevaka opet ce neke druge ukidat. http://totaltv.hr/Televizija/TV-Programi
Razina korisnika 3
ACER 112 Evo da ti odgovorim,na tvoj post neznam koliko te plačaju u vipu da ih toliko braniš,ali očito je da si iz tog razloga ovdje na forumu,dok ja nisam. Ja se informiram u svezi s njihovim uslugama i razmjenjujem mišljenja sa drugim korisnicima.Nitko me ne plaća i nikog ne branim i imam pravo na svoje mišljenje.Šta se mene tiće svi operateri u HR su smeće,nisam ljubitelj ni jednog,niti drugog.Ako ćevo već tako zašto vip ima najviše tužbi i zašto im služba za korisnike nije ni do koljena HTu.No o tom ćemo drugom prilikom...
Kao prvo MAX TV ima a da vip nema : 1. Talijansku nogometnu ligu
2.Francusku nogometnu ligu
3.Hrvatsku nogometnu ligu
4.Uefa Europsku ligu
5.Sve kupove,superkupove itd lige petice
6.Argentinsku nogometnu ligu
7.Češku ligu
8.Brazilsku nogometnu ligu
9.Rukomet,košarku,itd sve lige, dali je potrebno da ti nabrajam dalje?

Sve to se nalazi na 6 Arena sport programa koje vip nema,a sad mi reci šta vip ima od sporta ima na sportklubovima Englesku i Španjolsku nogometnu ligu,a sportklubove imaju svi operateri uključujući i tcom,fight channel kojeg isto imaju svi.Po čemu je vip bolji u sportu,po nićem,ne vrijedi ima što su kupili ligu prvaka kadaq nemaju sve ovo ostalo.

Idemo dalje Max tv ima a vip nema

1.Fox Movies
2.Cinestar Fantasy
3.History 2
4.Crime & investigation
5.Picbox
6.BBC Earth
7.HBO GO
8.HBO ON DEMAND
9.PINK PROGRAMI 11 kom dok vip ima samo 1
10.ARENE SPORT 6 PROGRAMA
12.Sport klub start
13.Sport 1
14.Hit tv
15.Grand Tv

ITD. neda mi se više pisat i uspoređivat,mislim da ti je ovo dovoljno,ja nisam nabrajao progarame koje ti jesi,jer te programe nebi ni moja baka gledala.
I nije istina da max tv nema MTV programe i dalje ih ima 3 kom, Ukinut je samo MTV adria koji je prestao s emitiranjem i vip ga je također ukinuo.LP pa si sad proučavaj.
I ZAHVALJUJEM SVIMA ONIMA KOJI SMATRAJU DA JE OVA TEMA OK I ŽELE SUDJELOVATI U NJOJ,GORANE 81 HVALA TI NA LIJEPIM KOMENTARIMA.TAKOĐER SMATRAM DA SVATKO IMA PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE NEKIMA SU JEDNI PROGRAMI VAŽNIJI OD DRUGIH JA SAM OVDJE NAVEO SVE ONO ČEGA MI SE TEŠKO ODREKNUTI I ŠTO GUBIM PRELASKOM NA VIP
I aceru MOJ TV nije moj televizor nego je to stranica i aplikacija na kojoj se može pogledati što koji programi i kada emitiraju.Napisao si mi da se sadržaj može pogledati na internetu a ne na mom televizoru,a šta je onda ovo https://mojtv.hr/ to nije internet? BISERU,kaže ne moram dolaziti na tvoj TV da bi vidio sadržaj,šta si zabrijao da sam te pozvao kod sebe?Hahahahahahaahaha,baš si me nasmijao 😃 VRištimmmmmmm
Razina korisnika 3
Majstore acer a ti si toliki poznanik svega i toliko si informiran da neznas sta je Moj Tv aplikacija i stranica pa se sam pozivas kod mene doma.Toliko o tvojoj informiranosti,dibro znam sta je hbo go i hbo on demand.to je ono sto vip nema.Pinkovih 11 programa nisi htio prokomwntirati kao i ostale koji su te dirnuli u srce.No dobro shvatili smo da si placenik vipa to se vidi i po tvom statusu superforumasa jer kome se da sjediti 10g na forumu svaki dan od 0 do 24h za besplatno.Ja siguro nebih jer imam i dr obaveza u zivotu a ne samo forum komp forum.Iznjeli smo svoje argumente i ja i ti i pustimo sad i druge da napisu svoje misljenje.lp
Razina korisnika 3
Ja imam Vip TV i mogu ti potvrditi da se zamrzava slika, oni neznaju do čega je, prije par mjeseci kad je bio tehničar je rekao da će se to riješiti(kad bu imali radove na mreži), jer im se podudaraju frkvecije sa odašiljačima drugih operatera i da zbog toga dolazi do zamrzavanja. I zbog toga i ja mislim što mi se slika zamrzava prijeći na HT.

Hvala ti Krunoslave na iskrenom komentaru,više osoba mi je isto potvrdilo,kako samo mogu prodavati usluge koje ne rade kako treba.Mislim da bih poludio da mi usred lige prvaka šteka slika.Nisam pitao dali se to dešava na svim programima ili samo na nekim?U svakom slučaju jako neozbiljno od njih i takav pristup korisnicima mi se ne sviđa...

Odgovori