Riješeno

mrežna snimalica

  • 3 May 2019
  • 12 odgovora
  • 5387 pregleda

Dok niste postali A1 na vašim stranicama se moglo pronači upute za rad sa mrežnom snimalicoma, ali sad nikako da pronađem to.
Pisao sam na vaš chat, zatim na facebook ali svugdje me samo vrte u krug i niko da da konkretan odgovor gdje nači te upute
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 6 May 2019, 23:35

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 7
Bedž +3
Nisi napisao što te zanima, napiši ovdje. 😉
Razina korisnika 2
Bedž +3
Pozdrav, trenutno nije kreirana posebna uputa za korištenje mrežne snimalice.

Odabereš sadržaj koji želiš snimiti i klikneš na snimi sadržaj. Sadržaj se snima na centralnom sustavu te se automatski briše nakon 20 dana.

Što te dodatno zanima za korištenje ove usluge?
Bez obzira na sve trebali ste ipak objavit bar neke osnovne upute na web stranicama.
Jer sjećam se da je prije jedno 5 g na stranici bneta bilo detaljno uputstvo kako se koristi snimalica
Eto nekako smo uspjeli kužnit kako se snima ali nikako da kužnemo kako se briše
Druga stvar, koliko sati snimanja je dozvoljeno (dnevno)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Evo mali video sa youtube kanala, možda pomogne.

Savjeti i podrška - Snimalica

Mrežna snimalica podržava do 20 sati snimanja. Kad pogledaš, obrišeš. Uđeš u izbornik (menu) pa snimalica i snimke (ok, izbriši sa mreže). Ako je sniman sadržaj za odrasle, on neće biti vidljiv u tom izborniku, pritisne se INFO gumb i utipka pin (default bi trebao biti 1234) nakon čega će isti biti vidljiv.
20 sati snimanja ?
Za koji vremenski period se to odnosi ?
Razina korisnika 2
Bedž +3
20 sati snimanja se odnosi na mjesečni limit snimanja.

Dodatno sam proslijedio prijedlog kolegama da se napravi priručnik za korištenje interaktivnih usluga (snimalica, pogledaj od početka, favorit lista) i mogu ti potvrditi da upravo radimo na tome te ćemo ga dodati na web stranicu čim bude spreman. 🙂
Razina korisnika 7
Bedž +3
20 sati snimanja ?
Za koji vremenski period se to odnosi ?


Kad uđeš u svoju snimalicu i snimke, desno gore ti piše postotak zauzeća prostora na serveru. Kad pogledaš ili obrišeš ili ti se automatski obriše sa servera nakon nekog vremena, otvori ti se novi prostor za snimanje. Nisam siguran jel tih 20 sati na mjesečnoj bazi ali uvijek možeš koristiti "pogledaj od početka" unazad, naravno na programima koji to dozvoljavaju.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Zar nije 20 sati prostora neovisno o mjesecu? Da imam npr. 12 sati filmova i da oslobodim tih 12 bit ce 0%...
Razina korisnika 2
Bedž +2
20 sati prostora se odnosi na trajanje trenutnog snimljenog sadržaja koji se sam po sebi briše nakon 20 dana. Nije vezano uz kalendarski mjesec, već uz rok od 20 dana koji kreće od trenutka snimanja.

20 sati prostora se odnosi na trajanje trenutnog snimljenog sadržaja koji se sam po sebi briše nakon 20 dana. Nije vezano uz kalendarski mjesec, već uz rok od 20 dana koji kreće od trenutka snimanja.

Nakon što pregledam TV snimak neke emisije na mrežnoj snimalici želim obrisati odgledani snimak (a ne čekati 20 dana) kao bih oslobodio  prostor na mrežnoj snimalici za nove snimke. Tada mi uređaj traži PIN koji nije jednak PIN-u Glavnog profila (koji mi je inače poznat).
Zanima me s kojim PIN-om mogu obrisati mrežne snimke?
Napominjem da sam isprobao standardne pinove "0000", "1111", "1234" i sve ostalo što mi je palo na pamet.
Probao sam i sa resetom na tvorničke postavke te upotrebom standardnih pinova ali ni to ne prolazi.
Na optičkoj infrastrukturi uz odgovarajući Router koristim  2 TV dekodera (2 TV priključka na router) .
albis  S1630-K8080-A415-20
Serial Number: CS1630K8080A4152014C002754
MAC: 001ADO31915B

Nakon što pregledam TV snimak neke emisije na mrežnoj snimalici želim obrisati odgledani snimak kao bih oslobodio  prostor na mrežnoj snimalici za nove snimke a ne čekati 20 dana da se sam obriše . Tada mi uređaj traži PIN koji nije jednak PIN-u Glavnog profila (koji mi je inače poznat).
Zanima me s kojim PIN-om mogu obrisati mrežne snimke?
Napominjem da sam isprobao standardne pinove "0000", "1111", "1234" i sve ostalo što mi je palo na pamet.
Probao sam i sa resetom na tvorničke postavke te upotrebom standardnih pinova ali ni to ne prolazi.
Na optičkoj infrastrukturi uz odgovarajući Router koristim  2 TV dekodera (2 TV priključka na router) .
albis  S1630-K8080-A415-20
Serial Number: CS1630K8080A4152014C002754
MAC: 001ADO31915B

Razina korisnika 6
Bedž +6

Budući da je mjesečni limit 20 sati snimanja, brisao ti ili ne brisao snimljeni sadržaj, nakon što iskoristiš tih 20 sati, dalje nećeš moći snimati do slijedećeg mjeseca, ili dok ne prođe tih 20 dana, ni sam A1ne zna vremenski rok 😛

Ali postoji i opcija da sve što te zanima možeš pogledati do 72 sati unazad (na našim programima).

Odgovori