Internet veza nedostupna na TV receiveru

• 20 Rujan 2019
  • 1 odgovor
  • 167 pregleda

Korisnik sam trio paketa usluga A1 i nisam imao većih problema s uslugom. Nakon objave o povećanju naknade zatražio sam raskid i prelazak u T-com. No nakon određenog vremena te nakon što sam dogovorio datum priključenja na T-com ubrzo dobivam ponudu od A1 na koju pristajem. Ponuda sadrži sve što već koristim samo po nižoj cijeni. Otkazujem priključenje na T-com i očekujem daljnje nesmetano korištenje usluge. No, na dan kada se trebalo izvršiti otkazano priključenje jedan od dva tv receivera prestao je prikazivati TV program uz poruku kako internet veza nije dostupna. No internet veza je uredna. Odmah nazivam A1 podršku s kojom sam pokušao resetirati router i receiver te promijeniti mrežni ulaz na routeru no bez promjene. No nakon toga dobijam odgovor koji me zaprepastio. Operater mi je zakazao dolazak tehničara koji bi trebao otkloniti kvar tek za 5 dana! Objašnjenje je da su prezauzeti i nema slobodnog termina. Moram priznai kako sam vrlo neugodno iznenađen kvalitetom podrške na A1 te već sada žalim što sam pristao na ponudu. Da li i ostali korisnici moraju čekati pet dana na televizijsku sliku? Da li će mi se račun umanjiti za svih ovih 5 dana u kojima usluga nije pružena? Teško je vjerovati da u današnje vrijeme naprednih komunikacijskih usluga korisnik mora čekati pet dana za dobivanje tv signala!

DVB

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3
To je tv preko parice? Probali zamijeniti mjesta tv prijemnika (onaj koji ne radi staviti na mjesto onoga koji radi, fizički i uštekati)? Obično kažu više ali riješe i brže, sve ovisi o lokaciji, da li je neka akcija ili slično.

Odgovori