Bnet ugovori preko telefona

  • 1 February 2019
  • 2 odgovora
  • 442 pregleda

Preko blagdana sam telefonski dogovorio Bnet paket uz koji se dobivala VISA kartica s 500kn. Tražio sam primjerak ugovora i rekli da će ga poslat poštom s karticom i preko e-maila. Kako ugovor nije stizao zvao sam službu za korisnike, objasnio situaciju te mi rekli da je sve poslano i da će mi isti dan poslat ugovor mailom. Naravno ništa od toga nisu napravili. Nakon već 20 dana zovu me iz A1 i kažu da ću karticu dobiti ako aktiviram nekakav sportski paket. Poludija. Preda sam zahtjev za raskid ugovora i u međuvremenu oni meni da sam ja dogovorio taj sportski paket itd za 265 kn. Danas mi na jedvite jade poslali ugovor i to s lažiranim datumom sklapanja i uslugama. Tražio da poslušamo razgovor sklapanja oni da ne može. Jad i bijeda je Bnet otkad su ga ove lopine kupile. Nikad nikad više bnet ni a1. I treba kabele iščupat iz stana.
Preporuka: Ne uzimajte ništa od ovih lopova jer će vas prevarit prvom prilikom.

Odgovora 2

Od Uprave pa nadalje treba napraviti reorganizaciju, ovo stvarno je više gadljivo.
Razina korisnika 2
Bedž +2
[h4]markomarko, žao mi je zbog nastale situacije 😕 Pošalji nam OVDJE svoj OIB i detaljno ćemo provjeriti što se dogodilo. Vjerujem da ćemo pronaći neko rješenje na obostrano zadovoljstvo. [/h4]

Odgovori