Riješeno

ARENA NA A1

  • 22 November 2020
  • 12 odgovora
  • 2886 pregleda

Razina korisnika 1

Zanima posto uskoro cu ili produziti ugovor sa A1 ili preci na T-com, s obzirom da mi je A1 stvarno ok, ako se planira prebaciti Arena na A1 ostao bih sa vama, sad mozete li mi reci ista vise. Znam da ne mozete potvrditi i to.... ali da li je to jos u dogovoru ili? Hvala, lp

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 24 November 2020, 14:28

Pogledaj original

Odgovora 12

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav @mariooo344od 01.07.2021. Arenasport kanali biti dostupni za A1 TV korisnike. Za više informacija prati nas i dalje jer ćemo sve novosti objaviti na našim stranicama :)

Razina korisnika 4
Bedž +1

Mislim da Arene više nisu ničija ekskluziva, pa se mogu naći kod svakog operatera koji je zainteresiran.

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tomo ono što ti mogu potvrditi je da Arenasport kanali definitivno kreću kod nas 1. srpnja ove godine :smiley: za sve ostale inforamcije nas prati i dalje!

Je li istina da od 01.07.2022. vise necemo moci gledati utakmice HNLa na A1?

Razina korisnika 7
Bedž +3

@GARMA1 - HT otvara 2 nova kanala za tu prigodu a ako pitaš A1, dobit ćeš informaciju da će poneka utakmica HNL-a biti na HRT-u, da će biti engleska liga. Informaciju hoće li biti pregovora za uvrštenje Maxsport 1 i 2 kanala u A1 ponudu još nemaju ili ne žele dati.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Što je s operaterima?

 

- Korisnici MAXtv-a, Iskona i EVOtv-a moći će pratiti kanale MaxSporta na kojima će se emitirati hrvatski nogomet, a oni A1 televizije, Telemacha i Optime neće.

https://www.24sata.hr/sport/dva-nova-kanala-prenosit-ce-hnl-od-ljeta-evo-detalja-tko-ce-i-kako-moci-gledati-prvenstvo-833317

Jel ovo s Arenasport kanalima na A1 definitivno kreće od 01.07.2021.g.? 

Zna li se gdje će 1. HNL od iduće sezone obzirom da im je HT generalni sponzor?

Ostaje li Arenasport i na Maxtv-u (premda ovo pitanje može ovdje i ne pripada :) )?

Hočemo li i mi sa starim paketima (tu mislim na stari osnovni tv paket) moći nadoplatiti za Arene ili ćemo morati prijeći na nove oakete (obiteljski i slično)?

Je li istina da Arenasport kanali na A1 neće imati HNL ? Da će ih to razlikovati od Arenasport kanala na Maxtvu ?

Razina korisnika 4
Bedž +1

A što će imati? Neće valjda puštati Arene za srpsko tržište.

Anybody?

Razina korisnika 3
Bedž +3

@tomo još ne znamo kako će Arena programi biti paketirani, no vjerujem da ćemo imati rješenje za sve naše korisnike. 

Odgovori