Riješeno

A1 TV za van na Chromecast with Google TV

  • 7 January 2021
  • 14 odgovora
  • 2154 pregleda

A1 TV za van mi ne radi na novom Chromecastu (Chromecast with Google TV) . Ima li način natjerati da to proradi? Prijatelj mi je dao svoje pristupne podatke i isprobao sam konkurentski Max TV To Go koji radi odlično. Budući da je A1 TV za van izravni konkurent Max TV To Go, čudno mi da ne radi. Općenito, kvaliteta A1sve više i više zaostaje….

icon

Najbolji odgovor od Kavopija 8 January 2022, 14:09

Pogledaj original

Odgovora 14

Razina korisnika 3
Bedž +1

Pokusaj se logirati u browseru ako ideš preko aplikacije ili obratno.

 

Pokusaj se logirati u browseru ako ideš preko aplikacije ili obratno.

 


I meni to odmah palo na pamet. Probao Puffin TV Browser i Firefox TV. Ne radi, kao ni app. App javi poruku da uređaj nije podržan, Firefox TV isto sličnu poruku. Puffin zapne na učitavanju

Razina korisnika 3
Bedž +1

Probaj preko Chrome ,ako ti javi da nije podržan ili da koristiš aplikaciju idi desno gore gdje su 3 crte zatim stavi kvacicu na klasični prikaz ,to bi ti trebalo otvoriti novi prozor gdje ćeš se moći logirati i to bi trebalo raditi.

Da, vidim na što ciljaš. Na mobu sam uspio ovako pokrenuti, ali na CWGTV-u ne. Zapravo mi loše Chrome radi na Chromecastu iako sam ga uspio sideloadati

Razina korisnika 3
Bedž +1

Probaj update ili drugu verziju Chrome ,moraš se malo poigrati😎

Razina korisnika 6
Bedž +4

Ja uopće ne mogu instalirati TV za van na Chromecast, piše mi da aplikacija nije kompatibilna.

Razina korisnika 3
Bedž +1

Idi na browser i ukucaj  https://go.a1xploretv.hr/login 

 

Ulogiraj se i probaj

Meni također ne radi Chromcast na Tv-u, stara aplikacija za xplore Tv mi je normalno radila a ova nova neće.

Aplikacije se uspije spojiti sa Tv-om pojavi se slika A1 Xplore Tv u lijevom doljnjem kutu piše Ready to cast ali kada pustim video neće ga reproducirati na Tv-u.

Probao sam reproducirati sa mobitelom i preko tableta i uvijek ista stvar.

Dali je netko uspio to riješiti?

 

 

ne radi nikom chromecast.

to je takav epski bezobrazluk, neviđenih razmjera.

prave se mutavi mjesecima, od dana kada su izbacili nakaradni novi poluproizvod od nove xplore tv aplikacije.

žalite se upravi vodovoda tj  čehu Jiržiju.

ok...ne radi.  izvolite smanjit cijenu sa 40kn na 20kn?!

sve je savršeno radilo na staroj aplikaciji.

mjesecima...alo...mjesecima nikom ne radi stream na chromecast.

 

ljudi...okanite se ćorava posla.  otkažete ovih 40kn i za 78kn gledajte Netflix sa FHD bitrateom preko chromecasta.   

Nevjerojatno da naplacuju uslugu koja ne radi. Prvo im je trebalo tjedan dana da mi omoguce login, a chromecast je glavni razlog zasto sam uzeo TV to go, i naravno, ne radi. Vrhunska usluga 🤮

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @navdra,

uvjeti korištenja kažu slijedeće:

Uvjeti korištenja za uslugu „A1 Xplore TV“

6. Uređaji na kojima se može koristiti Uslugu su smartphone-i, računala te tableti. Uslugu je moguće koristiti samo preko smartphone-a i tableta na Android i iOS operativnom sustavu. Korisnik je dužan prije aktivacije usluge provjeriti raspoloživost usluge za prijemni uređaj na kome namjerava uslugu koristiti (značajke uređaja putem kojih možete koristiti uslugu dostupna je na www.A1xploretv.hr). Korisnik mora osigurati ispravno funkcioniranje prijemnog uređaja. Za korištenje usluge potrebno je sa prijemnim uređajem biti spojen na Internet, imati instaliranu potrebnu aplikaciju te posjedovati dodatne računalne programe, ovisno o prijemnom uređaju. Za korištenje usluge pristupnog uređaja računala na računalo je neophodno instalirati dodatnu aplikaciju, a pri tome je potrebno provjeriti stanje (posebno slobodan prostor te općenitu funkcionalnost prijemnog uređaja).

 

Xplore TV nije usluga namijenjena za emitiranje na TV-u jer za to služe fiksni TV paketi.

Pozdrav @navdra,

uvjeti korištenja kažu slijedeće:

Uvjeti korištenja za uslugu „A1 Xplore TV“

6. Uređaji na kojima se može koristiti Uslugu su smartphone-i, računala te tableti. Uslugu je moguće koristiti samo preko smartphone-a i tableta na Android i iOS operativnom sustavu. 

Xplore TV nije usluga namijenjena za emitiranje na TV-u jer za to služe fiksni TV paketi.

 

kako te nije sramota, ovako bezočno, padobranski uletit i istovarit vagon šita?

ajde probaj objasnit.

ovako džiberski uletit i ljudima koji koriste ovu uslugu GODINAMA, te izjavit ovakvu budalaštinu.

da tragedija bude veća fejk lažni post označen kao “konačno rješenje”.

kakvo linkanje uvjeta korištenja...pa pogledaj na početnoj stranici koliki je chromecast logo usluge.

pa jesi ti ikad upalio ovu uslugu?  NISI.

da jesi, vidio bi chromecast sučelje unutar iste.

 

Pozdrav @navdra,

uvjeti korištenja kažu slijedeće:

Uvjeti korištenja za uslugu „A1 Xplore TV“

6. Uređaji na kojima se može koristiti Uslugu su smartphone-i, računala te tableti. Uslugu je moguće koristiti samo preko smartphone-a i tableta na Android i iOS operativnom sustavu. Korisnik je dužan prije aktivacije usluge provjeriti raspoloživost usluge za prijemni uređaj na kome namjerava uslugu koristiti (značajke uređaja putem kojih možete koristiti uslugu dostupna je na www.A1xploretv.hr). Korisnik mora osigurati ispravno funkcioniranje prijemnog uređaja. Za korištenje usluge potrebno je sa prijemnim uređajem biti spojen na Internet, imati instaliranu potrebnu aplikaciju te posjedovati dodatne računalne programe, ovisno o prijemnom uređaju. Za korištenje usluge pristupnog uređaja računala na računalo je neophodno instalirati dodatnu aplikaciju, a pri tome je potrebno provjeriti stanje (posebno slobodan prostor te općenitu funkcionalnost prijemnog uređaja).

 

Xplore TV nije usluga namijenjena za emitiranje na TV-u jer za to služe fiksni TV paketi.

Nevjerojatno kakav haharluk i disfunkcionalnost zaposlenika. Prije nego sam aktivirao uslugu, eksplicitno sam pitao operatera je li aplikacija podrzava Chromecast, na sto su mi odgovorili da je.
 

Također, kako je u proslom postu navedeno, u aplikaciji postoji opcija za emitiranje na Chromecastu, i spoji se uredno na Chromecast, ali ne radi emitiranje.
 

Nisam mislio, ali samo zbog ovog odgovora cu se prebaciti na Telemach. Usput, oni daju 5G unlimited + Tidal za 169kn umjesto ovih 189kn + 30kn za Deezer (229kn) od A1.

Razina korisnika 5
Bedž +2

Jučer sam bezveze išao isprobati da li je proradilo na Chromecastu i vidi vraga radi :grin:

 

Verzija Explore TV mi je 17.0.4

 

Naravno našao sam i grešku, kada prekinem emitiranje preko Chromecasta ne vrati se emitiranje na mob nego napiše neku grešku, treba proći cca 5min da ponovo se može gledati na mobu. Ja bi to povezao s ograničenjem da se može gledati samo na jednom uređaju pa im treba neko vrijeme da shvate da je Chromecast isključen.

Odgovori